Про нас

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
10:00 - 18:00
Закрито

Якщо ваш смартфон чи інша цифрова техніка перестали працювати - перед вами постає вибір: куди ж звернутися за допомогою? Звісно, займатися ремонтом самостійно може бути ризиковано, тому що у разі неправильного ремонту можна пошкодити гаджет ще більше і витратити в рази більше коштів на його відновлення, або навіть купити новий. Саме тому терміново варто звернутись до сервісного центру «Gadget», який здійснює ремонт, діагностику та профілактику різних видів техніки.

Про нас, фото-1

Ми регулярно оновлюємо асортимент товарів і ретельно стежимо за їхньою актуальністю, щоб ви мали змогу придбати останні новинки техніки саме у нас, адже ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося продати їм найкращу техніку за найвигіднішими цінами. Окрім цього, вас безсумнівно потішить широкий вибір моделей за доступні ціни. У нас можна придбати як техніку преміум-класу, так і пристрої початкової цінової категорії.

Ми завжди готові якнайшвидше вирішити проблеми з вашими гаджетами та з радістю проконсультувати вас, адже ми знаємо, як неприємно стає, коли ламається техніка і як хочеться швидко отримати її назад. 

Звертайтеся у наш сервіс і не пошкодуєте!