Ремонт телефонів та смартфонів

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
10:00 - 18:00
Закрито

Ми відновлюємо смартфони в спеціально обладнаних майстернях. Використовуємо професійний інструмент для локалізації апаратних несправностей, а програмні збої і системні помилки усуваємо ліцензійним софтом. Ремонт стільникових телефонів починаємо з проведення діагностики з метою визначення причини некоректної роботи пристрою, а також специфіки поломки. Первинний огляд передбачає комплексне тестування працездатності всіх базових модулів.

Ремонт телефонів та смартфонів, фото-1

Надаємо широкий спектр послуг в сфері обслуговування мобільної техніки:

  • заміна дисплея, шлейфу матриці, сенсора та інших комплектуючих;
  • оновлення прошивки, скидання налаштувань;
  • перепайка пошкоджених ділянок аудіороз'єми, гнізда харчування;
  • ультразвукова чистка, промивка плат;
  • ремонт пошкоджених деталей;
  • чистка динаміків, мікрофону від пилу.

Спроби самостійно усунути порушення в роботі смартфона приведуть до збільшення несправності. Користувач не має доступу до спецобладнання, а використання підручних засобів не дозволяє належним чином розібрати мобільний пристрій і поміняти зламані комплектуючі на оригінальні запчастини. Проводимо ремонт телефонів виключно в професійному сервіс-центрі, відповідно до передових норм якості обслуговування.

Ремонт телефонів та смартфонів, фото-2

Відділення сервісного центру розташовані поруч із зупинками громадського транспорту. Тому користувач зможе оперативно доставити телефон в майстерню самостійно. Наші майстри зможуть недорого полагодити смартфон в день звернення клієнта в сервісний центр. Вартість термінового обслуговування погоджуємо з замовниками завчасно. Усунемо несправність будь-якого типу.

Доцільніше здати зламаний стільниковий в майстерню, ніж намагатися відремонтувати гаджет самостійно. Не перший рік співпрацюємо з офіційними постачальниками оригінальних запчастин. Тому встановлюємо виключно фірмові апаратні модулі, що володіють тривалим експлуатаційним терміном.